Projekt oklejenia samochodu jest szansą na efektowną reklamę

Reklamować można wszystko – produkty, usługi lub firmę. Projekt oklejenia aut to też reklama. Największą zaletą reklamowej grafiki na samochodzie, jest mobilność, która umożliwia dotarcie do nowych grup odbiorców. U nas łatwo znajdziesz projekty graficzne tego typu.

projekt oklejenia samochodu grafika na samochód

Projekt oklejenia samochodu szansą na efektowną reklamę

Reklamować można wszystko – produkty, usługi lub firmę. Projekt oklejenia aut to też reklama. Największą zaletą reklamowej grafiki na samochodzie, jest mobilność, która umożliwia dotarcie do nowych grup odbiorców. U nas łatwo znajdziesz dziesiątki projektów tego typu grafik.

projekt oklejenia samochodu grafika na samochód
projekt oklejenia volkswagen

POMYSŁ GRAFIKI NA AUCIE JEST NAJWAŻNIEJSZY

Projekt graficzny na samochód od strony grafiki – wbrew pozorom – nie jest czynnością trudną, najważniejszym elementem jest w tym przypadku dobry pomysł oraz odpowiednia technika. Warto podkreślić, że największym zainteresowaniem cieszy się grafika wykonywana z folii samoprzylepnej. Pierwszym krokiem jest projekt oklejenia, czyli zaplanowanie, co i w którym miejscu należy umieścić. Na tym etapie należy określić także kolorystykę, wielkość poszczególnych elementów oraz miejsce, w którym zostanie umieszczona docelowa grafika. Następnie należy wybrać rodzaj folii oraz sposób jej aplikacji. Na początku warto zaczynać od najbardziej płaskich części karoserii, które zapewniają najłatwiejszą aplikację wyklejanych elementów. Profesjonalny projekt grafiki na samochód to sposób na stworzenie indywidualnego i niepowtarzalnego designu każdego auta. Jesteśmy zdania, że wygląd pojazdu powinien być odzwierciedleniem zainteresowań i upodobań. Dlatego do każdego z projektów podchodzimy z ogromną starannością oraz dbałością o detale, tak aby efekt końcowy zadowolił nawet najbardziej wymagających oczekiwań klienta na projekt oklejania.

Projekt oklejanie samochodów proces

Zasadniczym celem oklejania samochodu, jest przygotowanie efektownej reklamy. Pomocnym narzędziem okazują się w tej sytuacji dedykowane programy graficzne. Program graficzny, wykonane prostopadle zdjęcia pojazdu oraz rzeczywiste wymiary samochodu, to niezbędne żeby wykonać projekt oklejenia. Dopełnieniem całości jest sprawny i funkcjonalny komputer =)

Etapy powstania projektu oklejania samochodu

Projekty oklejenia grafika

Plik produkcyjny oklejania samochodu

Druk i przygotowanie auta oraz oklejanie samochodu

oklejanie samochodów projekt

Etap 1

linie cięcia na podczas oklejania

Etap 2

przyciągnąć klienta grafiką na samochodzie

Etap 3

Kolejnym krokiem jest wyskalowanie auta na ekranie monitora i rozpoczęcie właściwych działań, czyli komputerowe przygotowanie wszystkich elementów grafiki. Gdy projekt oklejenia będzie wykonany, z uwzględnieniem odpowiednich kolorów i rzeczywistej skali, można przekazać pliki komputerowe do dalszej obróbki, czyli wycięcia lub wydrukowania – to zadanie najlepiej zlecić fachowcom. Zlecając tę czynność warto wybrać opcję z folią oraz przeniesieniem projektu na transfer – działanie to zdecydowanie ułatwi dalszą pracę.

Finalizacją przedsięwzięcia jest oklejania samochodów. Grafikę należy nakładać na karoserię dokładnie umytą i odtłuszczoną.

Klejenie elementów reklamowych, dostępnych na folii lub papierze transferowym, to czynność stosunkowo łatwa, a uzyskane efekty potrafią zachwycić każdego obserwatora.

Projektujemy wszystkie rodzaje aut

Przygotowujemy każdy projekt oklejenia samochodu zgodnie z zapotrzebowaniem biznesu. Projekty wykonujemy na podstawie dokładnych wymiarów technicznych modelu. Projekt graficzny samochodu pokazuje wzór, uwzględniając cztery rzuty samochodu (przód, tył, bok lewy, bok prawy).

Dostawcze

Oklejanie samochodów dostawczych. Które przeznaczone są do transportu niedużych ładunków. Wieksza przestrzeń reklamowa dostępna w tym przypadku.

Showcar

Projekt oklejenia showcaarów lub samochodów rajdowych są najbardziej skomplikowane projekty. Każdy tego typu samochód musi być unikatowy i niepowtarzalny.

Firmowe

Projekt reklamy na samochody firmowe czasem nie wymaga zadruku całościowego. Jednak to nie zmiejsza precyzyjności z którą podchodzimy do tego typu projektów.

Ekskluzywne

Każdy unikatowy projekt wymagający doświadczenia projektanta.

Napisz do nas

kontakt@artlime.com.pl

Napisz do nas jeśli masz pytania lub chcęsz zamówić projekt