Projekty graficzne Artlime

Jesteśmy przekonani, że każdy dobry projekt graficzny zaczyna się od przemyślanego planu. Doświadczenie w wykonywaniu każdego rodzaju projektów graficznych pozwala nam przeprowadzić dogłębną ekspertyzę i profesjonalnie zaplanować realizację. Plan podstawowy uwzględnia wszystkie parametry niezbędne dla sukcesu projektu. Podchodząc do realizacji, dysponujemy ich pełną strukturą, co ma istotne znaczenie strategiczne.

projekty graficzne na laptopie

Jakie projekty graficzne wykonujemy?

Od wizytówki do billboardu – wykonujemy najróżniejsze kreacje ze spektrum projektowania graficznego. Przygotujemy dla Ciebie realizację w każdym formacie, przeznaczoną na materiały promocyjne, jak broszury i wizytówki czy materiały do reklamy w przestrzeni miejskiej bądź w biurach.

Zróżnicowany wachlarz działań projektowych w zestawieniu z kompetencjami naszych specjalistów sprawia, że wychodzimy naprzeciw potrzebom korporacji, agencji oraz małych firm.

Sprawdź nasze portfolio

logo firmy projekt logotypu

Projekty logotypów

Zapadający w pamięć, starannie zaprojektowany znak graficzny to klucz do marketingowego sukcesu. Większość brandów zaczyna od wyselekcjonowania podstawowej formy graficznej – logotypu marki. Warto zainwestować w jego staranny projekt graficzny, który stanie się wizytówką firmy. My przygotujemy go dla Ciebie z najwyższą starannością. Przy każdym projekcie logotypu dbamy o nawet najmniejszy detal. Doceniają to nasi Klienci, wśród których są zarówno małe firmy, jak i duże korporacje, często potrzebujące skomplikowanych testów A/B już istniejących znaków.

Projekty ulotek

Większa ilość treści wymaga odpowiedniej prezentacji. Zaprojektowana w sposób przemyślany ulotka to znakomity nośnik marketingowy – jej sekretem jest profesjonalny skład graficzny i odpowiedni układ. Nasi specjaliści umieszczą dużą ilość informacji na ulotce w atrakcyjny wizualnie i przystępny dla odbiorcy sposób.  Ulotki mogą przybierać różne formaty. Oto najbardziej popularne:

Projekt graficzny ulotki metodą C

Ulotka DL składana metodą C

Projekt graficzny ulotki składany metodą w Z

Ulotka DL składana metodą Z

Projekt graficzny ulotka skrzydełka

Ulotka DL skrzydełka

Projekt graficzny ulotka

Ulotka A4 jednostronna lub dwustronna

Projekt graficzny ulotka składana

Ulotki składane

Projekt graficzny ulotka z perforacją

Ulotki z perforacją

Projekty plakatów

Reklamowanie eventów wymaga odpowiedniej strategii marketingowej, której nieodłącznym elementem są plakaty. Liczy się tutaj nie tylko jasny przekaz, ale i atrakcyjny projekt graficzny. W czasach dominacji reklamy digitalowej popularność plakatów wcale nie minęła -przeciwnie, wciąż są one powszechnie wykorzystywane do promocji wydarzeń.

Projektowanie graficzne

Dodatkowe informacje

Dowiedz się jak powstają nasze projekty

Plakaty we współczesnych czasach to dzieło sztuki. Mimo tego, że grafika i projektowanie mocno różnią się od sztuki plakaty pozostają jedynym elementem, który ma do czynienia z dwoma tymi kategoriami. O tym świadczą nawet konkursy plakatów. Żadna z obecnych kategorii designu nie została tak mocno wyróżniona.

Władysław Żolik

Art Director / Business owner Artlime Design

projektowanie graficzne księga znaku i identyfikacji

Księga znaku

Spójna identyfikacja wizualna stanowi podstawę dla każdej firmy, w swojej działalności posługującej się większą ilością materiałów i akcydensów firmowych. Powstająca w jej ramach księga znaku definiuje poprawne sposoby jego wykorzystania – od skalowania po tło. Zestaw reguł i precyzyjnie określonych parametrów umożliwia dobre zaprezentowanie logotypu firmy.

Katalogi i broszury

Dobrze zaprojektowany katalog, broszura lub booklet wymaga starannej kompozycji i umiejętnego korzystania z elementów wizualnych. Nasi profesjonaliści doskonale wiedzą, jak zaprojektować układ publikacji w sposób przejrzysty i czytelny, wykorzystując infografiki w charakterze urozmaicenia. Zadbamy o dobrze przemyślany skład merytoryczny, jak również atrakcyjny projekt graficzny Twojego katalogu.

projekt graficzny katalogu bookletu
projekty graficzne prezentacje korporacyjne

Prezentacje korporacyjne

Prezentacje korporacyjne cieszą się coraz większą popularnością.  Nic dziwnego – umożliwiają łatwe i przejrzyste zaprezentowanie informacji partnerom biznesowym i Klientom. Przy projektowaniu stosujemy te same reguły co w przypadku dużych składów lub broszur. Najważniejszą różnicą jest możliwość edytowania treści bez pomocy działu graficznego z zaawansowanym oprogramowaniem.

Oklejania samochodów

Dobrze zaprojektowany katalog, broszura lub booklet wymaga starannej kompozycji i umiejętnego korzystania z elementów wizualnych. Nasi profesjonaliści doskonale wiedzą, jak zaprojektować układ publikacji w sposób przejrzysty i czytelny, wykorzystując infografiki w charakterze urozmaicenia. Zadbamy o dobrze przemyślany skład merytoryczny, jak również atrakcyjny projekt graficzny Twojego katalogu.

projekty graficzne oklejania aut
projekty graficzne artlime - agencja graficznz

Projekty graficzne pojedyncze

Dzięki szybkim terminom realizacji i sprawnemu systemowi komunikacji, wielu naszych Klientów decyduje się na outsourcing usług graficznych zamiast utrzymywania działu we własnej firmie. Pierwsze koncepcje projektów graficznych dostarczamy są w ciągu kilku dni od momentu wypełnienia briefu oraz zaakceptowania budżetów.

Projekty graficzne w abonamencie

Korzystając z tej usługi, Klient otrzymuje wsparcie agencji przy określonej w pakiecie ilości projektów miesięcznie. Daje to mu możliwość skorzystania z usług grafików w dowolnym momencie, w cenie zatrudnienia jednego projektanta.

To bardzo atrakcyjny cenowo sposób na dysponowanie wsparciem działu projektantów, którzy pracują zdalnie, ale są również gotowi do pracy w biurze klienta, jeśli zajdzie taka potrzeba. Są także dyspozycyjni w przypadku zarządzania kryzysowymi projektami, wymagającymi osobistego udziału w spotkaniach i naradach. Sprawdź dostępne abonamenty >

Projekty graficzne – stawka godzinowa

Popularny na rynkach zachodnich sposób wyceny projektów sprawdza się zwłaszcza w przypadku realizacji, których koszt całkowity trudno oszacować lub niełatwo określić ich ramy czasowe. Ta forma rozliczenia pozwala na bardziej precyzyjne określenie wymagań dotyczących zespołu oraz innych zasobów.

Mimo tego, że budżety przy rozliczeniach godzinowych trudno rozplanować precyzyjnie, rozliczanie projektów graficznych w ten sposób, przy dokładnym określeniu wymagań, pozwala ograniczyć wydatki. Specjaliści są bowiem opłacani wyłącznie za czas spędzony na pracy nad projektem.

Projekty graficzne a produkcja materiałów

Dysponując zespołem ekspertów od druku i przygotowywania różnego rodzaju produkcji materiałów, opracowaliśmy usługę polegającą na prowadzeniu nadzoru na projektem graficznym w późniejszych fazach. Umożliwiamy naszym Klientom złożenie reklamacji. Posiadamy niezbędną wiedzę w zakresie wymagań technicznych, dzięki czemu gwarantujemy wydruk materiałów graficznych najlepszej jakości.

Posiadamy ekskluzywne umowy z większością drukarni w całej Polsce. Dzięki temu, oferujemy najlepsze ceny i dysponujemy najnowszymi technologiami.

Zajmujemy się również logistyką oraz kontrolami jakości dla nakładów nawet powyżej 10 000 egzemplarzy. Przejmujemy odpowiedzialność za wszystkie materiały zaprojektowane w naszej agencji. Jesteśmy w stanie również sprawdzić materiały pochodzące z innych miejsc.

Napisz do nas